Γυναικεία τσάντα
Η τσάντα διαθέτει all-over monogram print, προσδίδοντας έναν εντυπωσιακό και στυλάτο χαρακτήρα. Η αποσπώμενη θήκη με φερμουάρ προσφέρει ευελιξία και πρακτικότητα, επιτρέποντας να οργανώνετε τα πράγματά σας με άνεση. Οι διπλές λαβές εξασφαλίζουν άνετο κράτημα, ενώ το κεντημένο λογότυπο προσθέτει μια υπογραφή στον σχεδιασμό. Αυτή η τσάντα ώμου είναι ιδανική για γυναίκες που επιθυμούν ένα κομψό και λειτουργικό αξεσουάρ που μπορεί να συνοδεύσει πολλά στυλ ντυσίματος.
- Διαστάσεις: 35 x 30 x 14 cm.
-
100% Βαμβάκι
Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προιόν.