Ανδρικό Σακάκι
Blazer μονόπετο της εταιρείας CORNELIANI σε μπεζ απόχρωση. Είναι ελαφρύ, μεσάτο και αγκαλιάζει το σώμα δίνοντας την αίσθηση της κομψότητας. Στο πίσω μέρος υπάρχουν δύο ανοίγματα που δίνουν άνεση στην κίνηση σας. Ένα κομψό σακάκι, σε εξαιρετική ποιότητα cool wool, για όλες τις περιστάσεις που αναδεικνύει την χειροποίητη και premium ξεχωριστή κατασκευή της CORNELIANI.
- Kανονική γραμμή
- Μονόπετο
- Δύο τσέπες με καπάκι
- Τσέπη στο αριστερό στήθος
- Δύο ανοίγματα στο πίσω μέρος
- 63% Λινό, 37% Μετάξι
-
27% Μετάξι, 63% Λινό
-
Κανονική
Δεν υπάρχουν σχόλια για αυτό το προιόν.